• Banner

List of products by brand Naimi

Naimi

There are 53 products.

Showing 1-12 of 53 item(s)

Publisher: Naimi

Lufta e fshehtë në Shqipëri, Roderick Bailey

Review(s): 0

Autori ka shfrytëzuar edhe fonde të rezervuara, deri tani të panjohura. Për rrjedhojë, libri zbulon mjaft anë ende të panjohura të Luftës Antifashiste në Shqipëri, të qëndrimeve të mbajtura nga formacionet e ndryshme politike e ushtarake shqiptare ndaj pushtuesit, të marrëdhënieve të tyre me misionet aleate si dhe të marrëdhënieve konfliktuale që grupimet...

Price ALL1,500.00
More
In stock