• Banner

Shqipëria ç’ka qënë, ç’është e çdo të bëhet, Sami Frashëri

Rating 
ALL400.00
Quantity
In stock

Description

Title: Shqipëria ç’ka qënë, ç’është e çdo të bëhet

Original: Shqipëria ç’ka qënë, ç’është e çdo të bëhet

Category: Novel

Author: Sami Frashëri 

Publisher: Reklama

Pgs: 120

Weight: 0.142 kg

ISBN: 978-9928-125-45-3

Product Details
Reklama
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shqipëria ç’ka qënë, ç’është e çdo të bëhet, Sami Frashëri

Shqipëria ç’ka qënë, ç’është e çdo të bëhet, Sami Frashëri

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001219

Publisher: OMBRA GVG

Tension i larte, Edmond Tupja

Review(s): 0

Title: Tension i lartëOriginal: Tension i lartëCategory: NovelAuthor: Edmond TupjaPublisher: Ombra GVGYear: 2006Pgs. 200Weight: 0.21 kgISBN: 978-99927-96-56-1  

Price ALL450.00
More
In Stock

Reference: SKU001867

Publisher: Te tjere

Farandori, Arben Orhani

Review(s): 0

"Rropa veten, nisa nga qimet, pastaj shqisat. Sytë ujqve, veshët kuajve, hundën krimbave, dhëmbët peshqve, gjuhën gjarpërinjve. Me lëkurën mbulova fëmijët lakuriq. Shtrydha gjakun dejesh, grryeva mishin, shpërndava të brendshmet nëpër pemë. Dërrmova kockat krejt, ushqeva kockat me palcë dhe mora rrugën drejt Lojës së Përjetshm

Price ALL800.00
More
In Stock

Reference: SKU000764

Publisher: Onufri

Fundi i mitit, Ali Podrimja

Review(s): 0

Title: Fundi i mititOriginal: Fundi i mititCategory: NovelAuthor: Ali PodrimjaPublisher: OnufriYear: 2007Pgs. 114Weight: 0.187 kg.ISBN: 978-99943-42-40-2

Price ALL500.00
More
There are not enough products in stock