All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Rruga e mundimshme drejt njohjes, Lion Fojhtvanger
  • Rruga e mundimshme drejt njohjes, Lion Fojhtvanger

Rruga e mundimshme drejt njohjes, Lion Fojhtvanger

Rating 
ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Rruga e mundimshme drejt njohjes
Original: Goya, der arge weg der Erkenntnis
Category: History, biography
Author: Lion Fojhtvanger
Albanian translator: Robert Shvarc
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1977
Pgs: 476
Weight: 0.321 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Rruga e mundimshme drejt njohjes, Lion Fojhtvanger

Rruga e mundimshme drejt njohjes, Lion Fojhtvanger

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Qendresa e popullit shqiptar kunder sundimit osman nga shek. XVI deri ne fillim te shek. XVIII, Selami Pulaha

Përshtypje(t): 0

Periudha nga shekulli XVI deri në fillim të shek. XVIII shënon një etapë të re me kushte historike shumë të vështira për popullin shqiptar. Pushtimi osman, që arriti të vendosej në shumicën e tokave shqiptare në vitin 1479, e çoi vendin në një gjendje të mjerueshme.

Çmimi 1 080,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 200,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

Përshtypje(t): 0

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Çmimi 900,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 000,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok