• Banner

S’duhet të jetë kështu, Xhejn Uollsh

ALL400
Quantity
In stock

Description

Title: S’duhet të jetë kështu

Category: Novel

Author: Xhejn Uollsh

Albanian translator: Klio Evangjeli

Publisher: Naim Frashëri

Year: 1980

Pgs: 160

Weight: 0.136 kg

This book is in Albanian

Product Details
Naim Frashëri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Shqipënija më 1937

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Price ALL14,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)