All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Buka, A.N. Tolstoj
  • Buka, A.N. Tolstoj

Buka, A.N. Tolstoj

Rating 
ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Buka
Author: A.N. Tolstoj
Publisher: Ndërmarrja Shtetërore e Botimeve
Year: 1955
Pgs: 246
Weight: 0.206 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Buka, A.N. Tolstoj

Buka, A.N. Tolstoj

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historia e Shqiperise, vol. 2-4

Përshtypje(t): 0

Vëllimi parashtron historinë e Shqipërisë. Vepra është botuar para vitit 1990 dhe është interesante të shihet mënyra e interpretimit të ngjarjeve historike të popullit tonë nën vijën e partisë – shtet.

Çmimi 3 150,00 Lekë Çmimi i rregullt 3 500,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok