• Banner

  • Out-of-Stock
Vepra të zgjedhura, vëllimi 2, Mao Ce – Dun
  • Vepra të zgjedhura, vëllimi 2, Mao Ce – Dun

Vepra të zgjedhura, vëllimi 2, Mao Ce – Dun

ALL1,500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Vepra të zgjedhura, vëllimi 2 (hard cover)
Category: History, publicistics
Author: Mao Ce – Dun
Publisher: Instituti i Historisë pranë KQ të PPSH
Year: 1963
Pgs: 328
Weight: 0.592 kg.

Product Details
Te tjere
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Poetët e mëdhenj t'Italis, vol. 1+2

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Price ALL16,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)