• Banner

  • Çmim i zbritur
Gjylistani dhe Bostani, Saadiu
  • Gjylistani dhe Bostani, Saadiu

Gjylistani dhe Bostani, Saadiu

650 Lekë
553 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Gjylistani dhe Bostani
Gjinia: Poezi
Autori: Saadiu
Shqipëroi: Venxhi Buharaja
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1989
Fq. 296
Pesha: 0.211 kg.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

(0)

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)