• Banner

  • Ka mbaruar
Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci
  • Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Të folmet veriperëndimore të shqipes dhe sistemi fonetik i së folmes së Shkodrës, Bahri Beci

1 200 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Të folmet veriperëndimore të shqipes dhe sistemi fonetik i së folmes së Shkodrës
Origjinali: Të folmet veriperëndimore të shqipes dhe sistemi fonetik i së folmes së Shkodrës
Gjinia: Fjalor
Autori: Bahri Beci
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RSH
Viti: 1995
Fq. 605
Pesha: 0.541 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)