• Ka mbaruar
Nentori 1982, vol.10
  • Nentori 1982, vol.10

Nentori 1982, vol.10

320 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi


Titulli: Nentori 1982, vol.10
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1982
Fq.252
Pesha: 0.231 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Sëmundja si metaforë dhe SIDA dhe metaforat e saj, Susan Sontag

Sontag tregon kancerin siç është me të vërtetë – thjeshtë një sëmundje. Kanceri, argumenton ajo, nuk është një mallkim, asnjë ndëshkim, natyrisht që nuk është arsye për të pasur turp. Është një sëmundje që mund të shërohet me kujdesin e caktuar.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)