• Banner

Mother Albania, Dritero Agolli
  • Mother Albania, Dritero Agolli

Mother Albania, Dritëro Agolli

ALL400
Quantity
In stock

Description

Title: Mother Albania
Category: Poem
Author: Dritëro Agolli
Publisher: 8 Nëntori
Year: 1985
Pgs: 184
Weight: 0.111 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Price ALL80,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)