• Banner

  • Çmim i zbritur
Nentori 1978, vol.3
  • Nentori 1978, vol.3

Nentori 1978, vol.3

400 Lekë
340 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1978, vol.3
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1978
Fq.267
Pesha: 0.230 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gjuha letrare kombetare shqipe dhe epoka jone

(0)

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Çmimi 1 020 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 200 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)