Vepra të plota

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Dritëro Agolli, vepra e plotë

Produkt i ri

Në këtë produkt janë përfshirë të gjithë veprat e Dritëro Agollit. 

Më shumë detaje

$148.74

-20%

$185.92

Më shumë informacione

Titulli: Dritëro Agolli, vepra e plotë
Gjinia: Vepra e plotë
Autori: Dritëro Agolli
Shtëpia botuese: Dritëro, Onufri
Viti: 1996 – 2017
Fq. 4235
Pesha: 5.462 kg.

Mbi librin

Në këtë produkt janë përfshirë të gjithë veprat e Dritëro Agollit. Titujt janë si më poshtë:

• I përndjekuri i dashurisë
• Arka e Djallit
• Shkëlqimi dhe rënia e shokut Zylo
• Vjen njeriu i çuditshëm
• Njeriu me top
• Trëndafili në gotë
• Dështaku
• Komisari Memo
• Prit edhe pak
• Kambana e largët
• Shpirti i gjyshërve, 101 këngë
• Pelegrini i vonuar
• Baladë për tim atë dhe për vete
• Kalorësi lakuriq
• E bukura, lozonjarja, tokësorja Grua
• Zhurma e erërave të dikurshme

Reviews

Write a review

Dritëro Agolli, vepra e plotë

Dritëro Agolli, vepra e plotë

Në këtë produkt janë përfshirë të gjithë veprat e Dritëro Agollit. 

Libra të ngjashëm