Kategoritë

Botuesit

Autorët

Vepra 4, Fan S. Noli Shihe të plotë

Vepra 4, Fan S. Noli

Vepra IV, Fan S. Noli

Info shtesë

SKU000035

Disponueshëria: Ne gjendje

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Ali Pashe Tepelena, Sabri Godo

  Ali Pashe...


  Në hyrje të këtij romani, autori i tij thotë:...

 • Vallja e Parrizit, At Gjergj Fishta

  Vallja e...


  Pezull n' mjet tokës e qiellit,Atje mbi kep t'...

 • Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

  Apollonia,...


  Titulli: Apollonia, Its history and...

Titulli: Vepra IV
Autori: Fan S. Noli
Zgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Koço Bihiku
Kurator i kolanës: Prof. Nasho Jorgaqi
Shtëpia botuese: Dudaj, 2007
f. 420
Pesha: 0.42 Kg.

 • Autori Fan S. Noli