Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur I, Shenime udhetimi Shihe të plotë

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur I, Shenime udhetimi

Titulli: Gjergj Bubani, Publicistikë, Shënime udhëtimi, Vepra e zgjedhur I (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 520
Pesha: 0.61 Kg.

Info shtesë

SKU000510

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Skenderbeu, ideator i bashkimit europian, Gjon Keka

  Skenderbeu,...


  Gjergj Kastrioti ynë është hero jo vetëm i...

 • Bolero ne vilen e pleqve, Fatos Kongoli

  Bolero ne...


  Dy pleq, në një vilë, dhe një infermiere që...

 • Gjumi i tokes, Ali Podrimja

  Gjumi i...


  Ali Podrimja bën pjesë në bërthamën e poetëve...

Titulli: Gjergj Bubani, Publicistikë, Shënime udhëtimi, Vepra e zgjedhur I (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 520
Pesha: 0.61 Kg.