Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur II, Brumbulli ne gaz Shihe të plotë

Gjergj Bubani, Vepra e zgjedhur II, Brumbulli ne gaz

Titulli: Gjergj Bubani, Brumbulli në gaz, Vepra të zgjedhura II (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 464
Pesha: 0.55 Kg.

Info shtesë

SKU000509

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Bolero ne vilen e pleqve, Fatos Kongoli

  Bolero ne...


  Dy pleq, në një vilë, dhe një infermiere që...

 • Shenime Letrare, Mitrush Kuteli

  Shenime...


  Lindi më 13 shtator 1907 në Pogradec. Mësimet e...

 • Tregtari i skeleteve, Kasem Trebeshina

  Tregtari i...


  Tregtari i skeletëve ka si motiv esencial të...

Titulli: Gjergj Bubani, Brumbulli në gaz, Vepra të zgjedhura II (1919-1944)
Autori: Gjergj Bubani
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2007
Fq. 464
Pesha: 0.55 Kg.