Letërsia botërore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Gjaku i Shenjte, Grali i Shenjte Shfaq të madhe

Gjaku i Shenjte, Grali i Shenjte

SKU000049

Produkt i ri

Sekreti më tronditës i dy mijëvjeçarëve të fundit Botimi i parë i “Gjaku i Shenjtë dhe Graali i Shenjtë” në vitin 1982, pra 25 vjet më parë, ndezi një stuhi mbarëbotërore kontradiktash, jehonash të cilat ende po kumbojnë në mbarë botën perëndimore.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$11.27

-20%

$14.09

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Gjaku i Shenjtë, Grali i Shenjtë
Origjinali: Holy Blood and Holy Grail
Gjinia: Histori
Autorët: Michael Baigent, Richard Leight, Henry Lincoln
Shqipëroi: Endiza Dizdari Dema
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2007
Fq. 432
Pesha: 0.703 kg
ISBN: 978-99943-0-016-7

Mbi librin

Sekreti më tronditës i dy mijëvjeçarëve të fundit Botimi i parë i "Gjaku i Shenjtë dhe Graali i Shenjtë" në vitin 1982, pra 25 vjet më parë, ndezi një stuhi mbarëbotërore kontradiktash, jehonash të cilat ende po kumbojnë në mbarë botën perëndimore.

Përfundimet e librit dhe materialet e reja në këtë botim të rishikuar të vënë në mendime dhe shumë prej tyre janë tronditëse, madje të rrezikshme. Pavarësisht nga pikëpamjet tuaja, ky është një libër që nuk do ta lëshoni dot nga dora. Ky është libri që çoi në gjyq të famshmin "Kodi i Da Vinçit". Autorët e akuzuan D. Brown-in për plagjiaturë.

Reviews

Write a review

Gjaku i Shenjte, Grali i Shenjte

Gjaku i Shenjte, Grali i Shenjte

Sekreti më tronditës i dy mijëvjeçarëve të fundit Botimi i parë i “Gjaku i Shenjtë dhe Graali i Shenjtë” në vitin 1982, pra 25 vjet më parë, ndezi një stuhi mbarëbotërore kontradiktash, jehonash të cilat ende po kumbojnë në mbarë botën perëndimore.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)