• Banner

Lista e librave të botuesit Dukagjini

Janë 21 libra.

Je duke parë 1 - 12 nga 21 artikull(j)

Botuesi: Dukagjini

Vepra e saj, Alketa Xhafa Mripa

(0)

“Vepra e saj” përmbledh historitë personale të 100 pioniereve të Kosovës, që me mund të madh dhe vullnet të palëkundur e çuan përpara ëndrrëm e tyre – ëndrrën e grave dhe vajzave të guximshme që besuan në talentin, pasionin dhe aftësitë e tyre për të lënë gjurmë të thella në të gjitha hallkat e shoqërisë kosovare, që nga artet, arsimi, shëndetësia,...

Çmimi 1 275 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 500 Lekë
More
Ka mbaruar