Kategoritë

Botuesit

Autorët

Kush e sundon boten? Jim Marrs Shihe të plotë

Kush e sundon boten?, Jim Marrs

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej...Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha.

Info shtesë

SKU000809

Disponueshëria: Ne gjendje

$14.08

Me ulje çmimi!

-20%

$17.60

libërNga (sasia)Ulja
Kush e sundon boten?, Jim Marrs3 --$1.76

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Stina e peste, Geverina Muzhaqi

  Stina e...


  Ka një "stinë të pestë" në jetën e gjithkujt....

 • Aksidenti, Ismail Kadare

  Aksidenti,...


  Në një pasdite kryeqytetase, personazhi i këtij...

 • Gramatika e gjuhes shqipe per te gjithe, Bahri Beci

  Gramatika e...


  Vepra shtjellon të gjitha nocionet bazë të...

Titulli: Kush e sundon botën?
Origjinali: Rule by secrecy
Gjinia: Konspiracion, Histori botërore
Autori: Jim Marrs
Shqipëruan: Aurel Manushi, Alfred Cako
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare,
Viti: 2008
Fq. 548
Pesha: 0.581 kg.
ISBN: 978-99956-11-70-5

Mbi librin

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej... Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha.