• Banner

Lista e librave të botuesit OMBRA GVG

OMBRA GVG

Janë 244 libra.

Je duke parë 1 - 12 nga 244 artikull(j)

Botuesi: OMBRA GVG

Gjeniu, Teodor Drajzer

Saga e Gjeniut, shkruar nga shkrimtari ri shquar amerikan i shekullit te XX, Teodor Drazjer vjen me nje perkthim te dyte, realizuar nga Eris Rusi dhe hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Ombra GVG.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Në gjendje