• Banner

  • I ri

Mbi Shqiptarët, Vincenco Dorsa

1 200 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Mbi Shqiptarët

Origjinali: Su Gli Albanesi

Gjinia: Psikologji

Autori: Vincenco Dorsa

Shqipëroi: Qemal Velija

Shtëpia botuese: Reklama

Viti: 2021

Fq. 200

Pesha: 0.235 kg

ISBN: 978-9928-308-24-5

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Reklama
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 other products in the same category:

Reference: SKU001440

Publisher: UET Press

Shekujt Osmane ne hapesiren shqiptare, Ferit Duka

(0)

Ky punim shkencor me vlera të shumta dhe të gjithanshme është një arritje e rëndësishme e autorit dhe e osmanistikës shqiptare. Ai rrok tema dhe probleme të larmishme të shekujve osmanë në viset shqiptare, që kanë të bëjnë me një nga periudhat më interesante të historisë së Shqipërisë.

Price ALL1,600
More
In stock

Publisher: Dodona Press

Pellazgët, Elena Kocaqi

(0)

Elena Kocaqi Levanti ka mbaruar studimet për Histori me medalje të artë në Universitetin e Tiranës dhe më pas po në këtë universitet kreu studimet për juridik dhe shkenca politike. Ka mbaruar studimet pasuniversitare Master dhe është në proces doktorature.

Price ALL1,500
More
In stock
chat Përshtypjet (0)