• Banner

Monografi per Vithkuqin dhe Naum Veqilharxhin, Dhori Koti
  • Monografi per Vithkuqin dhe Naum Veqilharxhin, Dhori Koti

Monografi per Vithkuqin dhe Naum Veqilharxhin, Dhori Koti

2357

Le të hedhim farën e mirë dhe me siguri vetë natyra e shenjtë e ngjarjeve do të ndihmojë për gjallërimin, mbirjen dhe rritjen e saj, pemët e bukura dhe shumë të ëmbla të së cilës do t'i korrë pa dyshim brezi i ardhmë që do të bekojë ata bujq dhe ata mbjellës të mirë.

300 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Monografi për Vithkuqin dhe Naum Veqilharxhin
Origjinali: Monografi për Vithkuqin dhe Naum Veqilharxhin
Gjinia: Studim, biografi
Autori: Dhori Koti
Shtëpia botuese: DIJA Poradeci
Viti: 2010
Fq. 144
Pesha: 0.19 kg
ISBN: 978-99956-826-8-2

Shprehje nga Naum Veqilharxhi

Le të hedhim farën e mirë dhe me siguri vetë natyra e shenjtë e ngjarjeve do të ndihmojë për gjallërimin, mbirjen dhe rritjen e saj, pemët e bukura dhe shumë të ëmbla të së cilës do t'i korrë pa dyshim brezi i ardhmë që do të bekojë ata bujq dhe ata mbjellës të mirë.

Koment nga autori

Vepra e Naum Veqilharxhit do të mbetet një kushtrim i fuqishëm dhe i përjetshëm për ne, që jetojmë sot dhe për brezat që do të vijnë pas, për zhvillimin dhe përparimin e kombit shqiptar.

Detajet e librit
Dija-Poradeci
2357
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 other products in the same category:

Reference: 2218

Publisher: Mitrush Kuteli

Ditar i ekonomistit, Mitrush Kuteli

(0)

Mitrush Kuteli është një nga ata të paktët të djalërisë shqiptare që nuk u përdhosën e nuk u demoralizuen nëpër ngjarjet e ndryshme politike shqiptare. Ma fort, M. Kuteli u diftue i pamëvarun objektiv dhe kryedrejt edhe aty ku do të ishte pasë rasti dhe interesa me u diftue pak më i përvujtun dhe ma "tregtar".

Price ALL650
More
In Stock
chat Përshtypjet (0)