Kategoritë

Botuesit

Autorët

Vepra 3, Faik Konica Shihe të plotë

Faik Konica, Vepra e plote, vol. 3

Në këtë vëllim është paraqitur publicistika e Faik Konicës.

Info shtesë

SKU000030

Disponueshëria: Ne gjendje

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Vepra 1, Faik Konica

  Vepra 1,...


  (Poezi dhe prozë poetike, përkthime, etj.) Në...

 • Shenime Letrare, Mitrush Kuteli

  Shenime...


  Lindi më 13 shtator 1907 në Pogradec. Mësimet e...

 • Une jam e kuqja, Orhan Pamuk

  Une jam e...


  Një grup i zgjedhur miniaturistësh të oborrit...

Titulli: Faik Konica, Vepra e plotë, vëllimi i tretë
Origjinali: Faik Konica, Vepra e plotë, vëllimi i tretë
Gjinia: Vepra e plotë
Autori: Faik Konica
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2001
Fq. 456
Pesha: 0.406 kg.
ISBN: 978-99927-750-9-2

Mbi librin

Në këtë vëllim është paraqitur publicistika e Faik Konicës.

 • Autori Faik Konica