Kategoritë

Botuesit

Autorët

Vepra 2, Fan S. Noli Shihe të plotë

Fan S. Noli, Vepra e plote, vol. 2

Në këtë vëllim janë përfshirë veprat: "Bethoveni dhe Revolucioni Francez" (anglisht dhe shqip), "Jeta ime", "Historia e krishterimit në Shqipëri", "Portrete dhe skica".

Info shtesë

SKU000033

Disponueshëria: Në gjendje

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Faik Konica - jeta ne Uashington, Ilir Ikonomi

  Faik Konica...


  Ky libër është biografia intime e Faik Konicës...

 • Vepra 4, Faik Konica

  Vepra 4,...


  Vëllimi i katërt përmbledh letërkëmbimin, i...

 • Fan S. Noli, Vepra e plote, vol. 6

  Fan S. Noli,...


  Në këtë vëllim janë paraqitur të gjitha letrat...

Titulli: Fan S. Noli, Vepra e plotë, vëllimi i dytë
Origjinali: Fan S. Noli, Vepra e plotë, vëllimi i dytë
Gjinia: Vepra e plotë
Autori: Fan S. Noli
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2003
Fq. 496
Pesha: 0.451 kg.
ISBN: 978-99927-50-45-6

Mbi librin

Në këtë vëllim janë përfshirë veprat: "Bethoveni dhe Revolucioni Francez" (anglisht dhe shqip), "Jeta ime", "Historia e krishterimit në Shqipëri", "Portrete dhe skica".

 • Autori Fan S. Noli