Kategoritë

Botuesit

Autorët

Eqrem Cabej, Shaban Demiraj Shihe të plotë

Eqrem Cabej, Shaban Demiraj

Titulli: Eqrem Çabej
Origjinali: Eqrem Çabej
Gjinia: Biografi
Autori: Shaban Demiraj
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave
Viti: 2008
Fq. 324
Pesha: 0.431 kg

Info shtesë

SKU000778

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$10.14

Me ulje çmimi!

-20%

$12.68

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Leterkembim me presidentin, Ismail Kadare

  Leterkembim...


  Ky letërkëmbim midis presidentit Ramiz Alia dhe...

 • Perballe pasqyres se nje gruaje, Ismail Kadare

  Perballe...


  Prej kohësh Ismail Kadare ka shprehur mendimin...

 • Vepra 1, Faik Konica

  Vepra 1,...


  (Poezi dhe prozë poetike, përkthime, etj.) Në...