• Banner

Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani
  • Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani

Shpirtin nuk e shes, Dhimiter Xhuvani

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Shpirtin nuk e shes
Gjinia: Romani
Autori: Dhimiter Xhuvani
Shtëpia botuese: Naim Frasheri
Viti: 1988
Fq. 331
Pesha: 0.214 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gjuha letrare kombetare shqipe dhe epoka jone

(0)

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Çmimi 1 200 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)