• Banner

  • Çmim i zbritur
Studime filologjike 1988, vol. 3
  • Studime filologjike 1988, vol. 3
  • Studime filologjike 1988, vol. 3

Studime filologjike 1988, vol. 3

350 Lekë
298 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Studime filologjike 1988, vëllimi i tretë
Gjinia: Revistë studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSH
Viti: 1988
Fq. 224
Pesha: 0.305 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fluturim naten, Toka e njerezve, Princi i Vogel, Antuan de Sent-Ekzyperi

(0)

Ky vëllim përfaqëson një botim të rrallë ku janë përmbledhur tri novelat më të mira dhe më të famshme të Ekzyperisë. Një vëllim i tillë nuk është ribotuar sërish pas viteve '90. Libri është në gjendje mjaft të mirë. Faqet e tij janë të zverdhura për shkak të kohës.

Çmimi 595 Lekë Çmimi i zakonshëm 700 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)