• Banner

Estetika dhe letersia, G. V. Plehanov, V. V. Vorovski, A. V. Lunacarski, A. M. Gorki, vol. 1+2
  • Estetika dhe letersia, G. V. Plehanov, V. V. Vorovski, A. V. Lunacarski, A. M. Gorki, vol. 1+2
  • Estetika dhe letersia, G. V. Plehanov, V. V. Vorovski, A. V. Lunacarski, A. M. Gorki, vol. 1+2

Estetika dhe letërsia, Grup Autorësh

1 500 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Estetika dhe letërsia, vëllimi i parë dhe i dytë
Gjinia: Kritikë letrare
Autori: Grup Autorësh
Shqipëroi: Alfred UçiZia Xholi
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1973, 1974
Fq. 856
Pesha: 0.652 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)