Historia shqiptare

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta Shfaq të madhe

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta

Produkt i ri

$4.50

-20%

$5.63

Më shumë informacione

Titulli: Shqipëria dhe shqiptarët
Origjinali: L’Albania e gli Albanesi nella presente crisi
Gjinia: Histori
Autori: Gaetano Petrotta
Shqipëroi: Qemal Velija
Shtëpia botuese: Zenit Editions
Viti: 2019
Fq. 60
Pesha: 0.072 kg
ISBN: 978-9928-293-00-8

Reviews

Write a review

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta