Albanian History

Information

Publishers

Authors

New Reduced price! Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta View larger

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta

New book

$4.50

-20%

$5.63

Add to wishlist

More info

Title: Shqipëria dhe shqiptarët
Original: L’Albania e gli Albanesi nella presente crisi
Category: History
Author: Gaetano Petrotta
Albanian translator: Qemal Velija
Publisher: Zenit Editions
Year: 2019
Pgs: 60
Weight: 0.072 kg
ISBN: 978-9928-293-00-8

Reviews

Write a review

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta

Shqipëria dhe shqiptarët, Gaetano Petrotta