Mësoni shqip

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Gramatike alfabetike e gjuhes shqipe, Bato Bega, Sokol Bega Shfaq të madhe

Gramatike alfabetike e gjuhes shqipe, Bato Bega, Sokol Bega

Produkt i ri

Gjithçka që duhet të dini për gjuhën shqipe dhe përdorimin e saj. Libër i rekomanduar për mësues, studentë, gazetarë dhe për shkollat shqipe jashtë atdheut.

Më shumë detaje

$16.90

-20%

$21.13

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Gramatike alfabetike e gjuhes shqipe
Gjinia: Fjalor
Autori: Bato Bega dhe Sokol Bega
Shtëpia botuese: Bs-books
Viti: 2018
Fq. 490
Pesha: 0.710 kg
ISBN: 978-9928-4352-5-5


Mbi librin

-gramatikë në formatin alfabetik
-paraqitje e plotë e gramatikës së shqipes
-përqasje për kuptimin dhe përdorimin e saj
-shtjellime dhe shpjegime të kategorive gramatikore të gjuhes shqipe
-zgjedhime të plota të disa foljeve tipike të gjuhës shqipe
-terma për kategoritë e gramtikës
-shembuj dhe tabela gramatikore etj.


Reviews

Write a review

Gramatike alfabetike e gjuhes shqipe, Bato Bega, Sokol Bega

Gramatike alfabetike e gjuhes shqipe, Bato Bega, Sokol Bega

Gjithçka që duhet të dini për gjuhën shqipe dhe përdorimin e saj. Libër i rekomanduar për mësues, studentë, gazetarë dhe për shkollat shqipe jashtë atdheut.

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)