Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Skender Sallaku ose si qeshnim nen diktature, Pellumb Kulla Shihe të plotë

Skender Sallaku ose si qeshnim nen diktature, Pellumb Kulla

Titulli: Skënder Sallaku ose si qeshnim nën diktaturë
Autori: Pëllumb Kulla
Shtëpia botuese: Arbri
Viti: 2002
Fq. 248
Pesha: 0.33 kg.

Info shtesë

SKU000625

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë produkt në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$14.08

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Doktor Fisheri i Gjeneves ose gostia e bombes, Graham Greene

  Doktor...


  Dashuria, urrejtje, lumturia, dëshpërimi,...

 • Rrefenja nga Amerika, Pellumb Kulla

  Rrefenja nga...


  Autori nuk na rrëfen krejt Amerikën. Atij i...

 • Mbreti Zog dhe perpjekja per stabilitet ne Shqiperi, B. Fischer

  Mbreti Zog...


  Studim i mirëfilltë mbi problematikën shqiptare...

Titulli: Skënder Sallaku ose si qeshnim nën diktaturë
Autori: Pëllumb Kulla
Shtëpia botuese: Arbri
Viti: 2002
Fq. 248
Pesha: 0.33 kg.