Kategoritë

Botuesit

Autorët

Skender Sallaku ose si qeshnim nen diktature, Pellumb Kulla Shihe të plotë

Skender Sallaku ose si qeshnim nen diktature, Pellumb Kulla

Titulli: Skënder Sallaku ose si qeshnim nën diktaturë
Autori: Pëllumb Kulla
Shtëpia botuese: Arbri
Viti: 2002
Fq. 248
Pesha: 0.33 kg.

Info shtesë

SKU000625

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$11.26

Me ulje çmimi!

-20%

$14.08

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • 100 vjet pavaresi, Blendi Fevziu

  100 vjet...


  Ky libër sjell fakte dhe dokumente, por edhe...

 • Mbreti Zog dhe perpjekja per stabilitet ne Shqiperi, B. Fischer

  Mbreti Zog...


  Studim i mirëfilltë mbi problematikën shqiptare...

 • Plaku dhe Deti, Ernest Hemingway

  Plaku dhe...


  Titulli: Plaku dhe DetiGjinia: RomanAutor:...

Titulli: Skënder Sallaku ose si qeshnim nën diktaturë
Autori: Pëllumb Kulla
Shtëpia botuese: Arbri
Viti: 2002
Fq. 248
Pesha: 0.33 kg.