Kategoritë

Botuesit

Autorët

Antigona, Sofokliu Shihe të plotë

Antigona, Sofokliu

Titulli. AntigonaDramëAutori: SofokliuShqipëroi nga greqishtja e vjetër: Prof. Sotir PapahristoShtëpia botuese: AlmeiraViti: 2008f. 104Pesha: 0.13 kg.

Info shtesë

SKU000785

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$3.38

Me ulje çmimi!

-20%

$4.23

libërNga (sasia)Ulja
Antigona, Sofokliu3 --$0.42

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kater stinet, Naim Frasheri

  Kater...


  Titulli: Katër stinëtAutori: Naim...

 • Dashurite e nje jete, Sveva Casati Modignani

  Dashurite e...


  Një mëngjes vere, në kishën milaneze të San...

 • Femija i peste, Doris Lessing

  Femija i...


  Harieta dhe David Lovat duan të njëjtat gjëra:...

Titulli. AntigonaDramëAutori: SofokliuShqipëroi nga greqishtja e vjetër: Prof. Sotir PapahristoShtëpia botuese: AlmeiraViti: 2008f. 104Pesha: 0.13 kg.