Kategoritë

Botuesit

Autorët

Vepra e plote, Safo Shihe të plotë

Vepra e plote, Safo

SKU001831

Disponueshëria: In Stock

$7.89

Me ulje çmimi!

-20%

$9.86

libërNga (sasia)Ulja
Vepra e plote, Safo3 --$0.99
Titulli: Vepra e plotëOrigjinali: Vepra e plotëGjinia: PoeziAutori: SafoShqipëroi: Ilia V. BallauriShtëpia botuese: UegenViti: 2008 Fq. 191Pesha: 0.37 kgISBN: 978-99956-27-37-9 Fragment nga libri Dhe ndonëse s'janë veçse frymë,Ajër i thellë që shpirti, e qet, Fjalët e mia janë dhe më shumë,Pavdekësi, pafundësi, një det