Kategoritë

Botuesit

Autorët

Rruga e gjate ne lufte, Wolfgang Petrisch, Robert Pichler Shihe të plotë

Rruga e gjate ne lufte, Wolfgang Petrisch, Robert Pichler

SKU000640

Disponueshëria: Ne gjendje

$10.03

Me ulje çmimi!

-20%

$12.54

Titulli: Rruga e gjatë në luftë, Kosova dhe Bashkësia Ndërkombëtare 1989-1999
Gjinia: Histori
Autori: Wolfgang Petrisch, Robert Pichler
Shqipëroi: Genc Llafe
Shtëpia botuese: Koha
Viti: 2002
Fq. 304
Pesha: 0.401 kg.