• Banner

  • Çmim i zbritur
Gjirokastra, guida turistike-praktike e qytetit
  • Gjirokastra, guida turistike-praktike e qytetit

Gjirokastra, guida turistike-praktike e qytetit

SKU001392

500 Lekë
425 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Gjirokastra - Guida e parë turistike-praktike për Gjirokastrën/The first tourist-practical city guide to Gjirokastra

Gjuha: Shqip & Anglisht

Botues: Çelësi

f. 130

Pesha: 0.19 Kg.

ISBN: 978-99943-964-3-6

Detajet e librit
Celesi
SKU001392
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

(0)

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 510 Lekë Çmimi i zakonshëm 600 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001371

Botuesi: Migjeni

Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

(0)

It would be inappropriate to consider Apollonia the Pompeii of Albania, given the sheer richness of the archaeological heritage concentrated there. An important economic and cultural centre, continuously, over a thousand years, it was gradually abandoned during the Middle Ages.0

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Ne gjendje
chat Përshtypjet (0)