• Banner

  • Ka mbaruar
Shqiptaret para pasqyres, Alan Andoni
  • Shqiptaret para pasqyres, Alan Andoni

Shqiptarët para pasqyrës, Alan Andoni

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Shqiptarët para pasqyrës
Origjinali: Xenophobe's guide to the albanians
Gjinia: Kulturë
Autori: Alan Andoni
Shtëpia botuese: MediaPrint
Viti: 2016
Fq. 120
Pesha: 0.172 kg.
ISBN: 978-9928-08-23-81

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Referenca: SKU001335

Botuesi: Te tjere

Albania Business Guide 2009 - 2010

The Albania Business Guide is the first independent investor's handbook to this promising country in Southeast Europe and is an initiative of Gazmend Haxhia in cooperation with the Albanian Center for Management Services, Utrecht University in the Netherlands, Tirana Municipality's Department for City Promotion.

Çmimi 1 500 Lekë
More
Ka mbaruar
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001371

Botuesi: Migjeni

Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

It would be inappropriate to consider Apollonia the Pompeii of Albania, given the sheer richness of the archaeological heritage concentrated there. An important economic and cultural centre, continuously, over a thousand years, it was gradually abandoned during the Middle Ages.0

Çmimi 1 000 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU000851

Botuesi: Te tjere

Tirana In Your Pocket (Guide Qyteti - Anglisht)

"Tirana is growing up fast. After a few prepubescent years of fooling around with the wrong friends, and some petty crime in the 1990s and some half-hearted first attempts at using make-up immediately afterwards, the city is now emerging as a young lady getting ready to show the world what she's all about. 

Çmimi 455 Lekë
More
Ka mbaruar

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 600 Lekë
More
Ne gjendje
Përshtypjet (0)