• Banner

  • Vetëm online
  • Ka mbaruar
Durresi, guida turistike-praktike e qytetit
  • Durresi, guida turistike-praktike e qytetit

Durrësi, turistike-praktike e qytetit

500 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Durrësi - guida turistike e qytetit,Guida e parë turistike-praktike për Durrësin/The first tourist-practical guide to Durrësi

Gjuha: Shqip & Anglisht

Botues: Çelësi

f. 202

Pesha: 0.30 Kg.

ISBN: 978-99943-964-9-8

Detajet e librit
Celesi
SKU001386
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU000851

Botuesi: Te tjere

Tirana In Your Pocket (Guide Qyteti - Anglisht)

"Tirana is growing up fast. After a few prepubescent years of fooling around with the wrong friends, and some petty crime in the 1990s and some half-hearted first attempts at using make-up immediately afterwards, the city is now emerging as a young lady getting ready to show the world what she's all about. 

Çmimi 455 Lekë
More
Ka mbaruar

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 600 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001453

Botuesi: Te tjere

Albania Through Arts, Ferid Hudhri

Seen through the eyes of artists, even a small country like Albania appears full of variety and unique. Over the course of many, many years of research, through gathering endless artistic images, the most important aspects of Albanian life and history have been perpetuated. However, only a marginal part of these works have become known or published.

Çmimi 4 950 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)