• Banner

  • Çmim i zbritur
Shkodra, guida turistike-praktike e qytetit
  • Shkodra, guida turistike-praktike e qytetit

Shkodra, guida turistike-praktike e qytetit

SKU001389
500 Lekë
425 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Shkodra,Guida e parë turistike-praktike për Shkodrën/ The first tourist-practical city guide to Shkodra

Gjuha: Shqip & Anglisht

Botues: Çelësi

f. 130

Pesha: 0.20 Kg.

ISBN: 978-99943-964-8-1

Detajet e librit
Celesi
SKU001389
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU000851

Botuesi: Te tjere

Tirana In Your Pocket (Guide Qyteti - Anglisht)

(0)

"Tirana is growing up fast. After a few prepubescent years of fooling around with the wrong friends, and some petty crime in the 1990s and some half-hearted first attempts at using make-up immediately afterwards, the city is now emerging as a young lady getting ready to show the world what she's all about. 

Çmimi 387 Lekë Çmimi i zakonshëm 455 Lekë
More
Ka mbaruar

Referenca: SKU001371

Botuesi: Migjeni

Apollonia, Its history and monuments, Neritan Ceka

(0)

It would be inappropriate to consider Apollonia the Pompeii of Albania, given the sheer richness of the archaeological heritage concentrated there. An important economic and cultural centre, continuously, over a thousand years, it was gradually abandoned during the Middle Ages.0

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001453

Botuesi: Te tjere

Albania Through Arts, Ferid Hudhri

(0)

Seen through the eyes of artists, even a small country like Albania appears full of variety and unique. Over the course of many, many years of research, through gathering endless artistic images, the most important aspects of Albanian life and history have been perpetuated. However, only a marginal part of these works have become known or published.

Çmimi 4 208 Lekë Çmimi i zakonshëm 4 950 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

(0)

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 510 Lekë Çmimi i zakonshëm 600 Lekë
More
Ne gjendje
chat Përshtypjet (0)