• Banner

  • Ka mbaruar
Saranda, guida turistike-praktike e qytetit
  • Saranda, guida turistike-praktike e qytetit

Saranda, guida turistike-praktike e qytetit

500 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Saranda - guida turistike e qytetit, Guida e parë turistike-praktike për Sarandën/ The first tourist-practical guide to Saranda

Gjuha: Shqip & Anglisht

Botues: Çelësi

f. 120

Pesha: 0.20 Kg.

ISBN: 978-99943-964-5-0

Detajet e librit
Celesi
SKU001387
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 600 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU000851

Botuesi: Te tjere

Tirana In Your Pocket (Guide Qyteti - Anglisht)

"Tirana is growing up fast. After a few prepubescent years of fooling around with the wrong friends, and some petty crime in the 1990s and some half-hearted first attempts at using make-up immediately afterwards, the city is now emerging as a young lady getting ready to show the world what she's all about. 

Çmimi 455 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)