• Banner

  • Ka mbaruar
Korca, qyteti i kultures dhe i serenatave, Guri Stefani
  • Korca, qyteti i kultures dhe i serenatave, Guri Stefani
  • Korca, qyteti i kultures dhe i serenatave, Guri Stefani

Korca, qyteti i kultures dhe i serenatave, Guri Stefani

Zbritja në sasi

Sasia Zbritja për njësi Ju kurseni
3 790 Lekë Deri në 2 370 Lekë
Titulli: Korça, qyteti i kulturës dhe i serenataveOrigjinali: Korça, qyteti i kulturës dhe i serenataveGjinia: Guidë në dy gjuhëAutori: Guri StefaniShtëpia botuese: ASDViti: 2010Fq. 152Pesha: 0.16 kgISBN: 978-99956-40-46-0
800 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi
Titulli: Korça, qyteti i kulturës dhe i serenataveOrigjinali: Korça, qyteti i kulturës dhe i serenataveGjinia: Guidë në dy gjuhëAutori: Guri StefaniShtëpia botuese: ASDViti: 2010Fq. 152Pesha: 0.16 kgISBN: 978-99956-40-46-0
Detajet e librit
Te tjere
2106
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001323

Botuesi: Te tjere

Nata e njëmijë e Një netëve, Nagib Mahfuz

Heroina arabe, Sheherazadja, që arriti të ushqente mirësi në shpirtin e sulltanit gjakpirës, vejushat dhe gratë e hijshme, xhelatët dhe shërbëtorët e sulltanit, xhindet që enden në errësirën e natës, në kërkim të shpirtrave, marrin jetë në një tjetër vepër, pas përrallave të njohura arabe "Një mijë e një net".

Çmimi 600 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001453

Botuesi: Te tjere

Albania Through Arts, Ferid Hudhri

Seen through the eyes of artists, even a small country like Albania appears full of variety and unique. Over the course of many, many years of research, through gathering endless artistic images, the most important aspects of Albanian life and history have been perpetuated. However, only a marginal part of these works have become known or published.

Çmimi 4 950 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)