Thriller

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Sekreti i një nate vere, B. A. Paris Shfaq të madhe

Sekreti i një nate vere, B. A. Paris

Produkt i ri

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur. Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.

Më shumë detaje

$13.52

-20%

$16.90

Më shumë informacione

Titulli: Sekreti i një nate vere
Origjinali: The breakdown
Gjinia: Roman
Autori: B. A. Paris
Shqipëroi: Pranvera Palushi
Shtëpia botuese: Living
Viti: 2019
Fq. 320
Pesha: 0.351 kg.
ISBN: 978-9928-21-65-57

Mbi librin

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur. Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.

E mbytur nga ndjenjat e fajit, ajo fillon të harrojë: harron nëse i ka pirë ilaçet, harron kodin e sistemit të alarmit, harron çfarë i ka thënë shoqes së ngushtë. Misteret nuk kanë fund... Kujt mund t’i besosh, kur nuk ke besim as te vetja?

Reviews

Write a review

Sekreti i një nate vere, B. A. Paris

Sekreti i një nate vere, B. A. Paris

Gjithçka nisi atë natë, në pyll. Kas Andersoni nuk ndaloi ta ndihmonte gruan që kishte ngecur me makinë nga moti i keq dhe tani ajo ka vdekur. Që prej asaj nate, Kasi merr telefonata të heshtura dhe është e bindur se dikush e vëzhgon gjithë kohën.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...