• Banner

Kenge popullore nga Shen Benedhiti
  • Kenge popullore nga Shen Benedhiti

Kenge popullore nga Shen Benedhiti

36,36 SEK
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Këngë popullore nga Shën Benedhiti
Origjinali: Canti poplari di San Benedetto Ullano
Gjinia: Studime albanologjike
Autori: Italo Elmo, Nino de Gaudio
Viti: 1984
Fq. 70
Pesha: 0.109 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Kuvendi i studimeve ilire

(0)

Ky botim përfaqëson një sërë referatesh shkencore rreth çështjes ilire të mbajtur në Tiranë nga data 15 – 20 shtator 1972. Në këtë vepër gjenden studime nga akademikë vendas dhe të huaj si: E. Çabej, S. anomali, A. Kelmendi, H. Spahiu, R. A. Crossland, V. Georgiev, C. De Simone, G. Bonfante, V. Meksi, B. Beci etj.

Çmimi 90,91 SEK
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)