Libra referencë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Shtatzenia ime, Rene Frydman, Julien Cohen-Solal Shfaq të madhe

Shtatzenia ime, Rene Frydman, Julien Cohen-Solal

2638

Produkt i ri

Ky është një libër dore i hartuar nga dy specialistë të mëdhenj me një përvojë të gjerë mjekësore, i kapshëm dhe i arritshëm nga të gjitha nënat e reja që duan ta kalojnë periudhën më emocionale të jetës së tyre, amësinë, në paqe dhe në siguri të plotë.

Më shumë detaje

$15.78

-20%

$19.72

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Shtatzënia ime
Origjinali: Ma Grossess, mon enfant
Gjinia: Mjekësi
Autori: Renè Frydman, Julien Cohen – Solal
Shqipëroi: Natasha Sotiri
Shtëpia botuese: Doruntina
Viti: 2005
Fq. 368
Pesha: 0.471 kg.
ISBN: 978-99927-930-3-1

Mbi librin

Ky është një libër dore i hartuar nga dy specialistë të mëdhenj me një përvojë të gjerë mjekësore, i kapshëm dhe i arritshëm nga të gjitha nënat e reja që duan ta kalojnë periudhën më emocionale të jetës së tyre, amësinë, në paqe dhe në siguri të plotë.

Libri ndjek muaj pas muaji zhvillimin e bebes në barkun e nënës, gjendjen shëndetësore të saj, shqetësimet e vogla që i dalin përpara, atë ç'ka gjenetika mund t'i japë asaj etj. Çdo këshillë, çdo informacion i përmbahet arritjeve më të fundit bashkëkohore.

Komente mbi librin

"Libri më i mirë i shkruar mbi këtë subjekt."

Revista "Top Santè"

"Kjo vepër e ngrohtë dhe e plotë është një minierë informacionesh të jahtëzakonshme dhe të çmuara."

Revista "Parents"

"Ky është libri që gratë e prisnin."

Revista "Elle"

"Për herë të parë arritjet e mjekësisë para lindjes dhe neonatale përmblidhen dhe plotësohen nëpër këto faqe të mrekullueshme."

Revista "Madame Figaro"

Mbi autorët

Profesori Renè Frydman, gjinekolog – abstetricien, është i njohur sepse është pikërisht ai që ka sjellë në jetë Amandën, të parën bebe franceze të bërë në epruvetë. Doktor Julien Cohen – Solal, pediatër, është autor i disa veprave të njohura të problemeve me fëmijët.

Reviews

Write a review

Shtatzenia ime, Rene Frydman, Julien Cohen-Solal

Shtatzenia ime, Rene Frydman, Julien Cohen-Solal

Ky është një libër dore i hartuar nga dy specialistë të mëdhenj me një përvojë të gjerë mjekësore, i kapshëm dhe i arritshëm nga të gjitha nënat e reja që duan ta kalojnë periudhën më emocionale të jetës së tyre, amësinë, në paqe dhe në siguri të plotë.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)