• Banner

Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita, John Gray, Ph.D.

Ky libër brilant ka qenë për shumë vjet në qendër të një suksesi të jashtëzakonshëm mbarëbotëror. Ky libër, bestseller numër një në Amerikë, me 4 milionë kopje të shitura, është botuar në 34 vende të botës dhe është bërë bestseller kudo që është lexuar.

1 100 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi


Titulli: Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita
Origjinali: Men are from Mars, Women are from Venus
Gjinia:  Psikologji
Autori: John Gray, Ph.D.
Shqipëroi: Andi Tepelena
Shtëpia botuese: Pema
Viti: 2019
Fq. 310
Pesha: 0.180kg
ISBN: 978-9951-721-75-2
Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Pema
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Cabej

Çarli dhe ashensori i madh prej xhami, Roald Dahl

A keni kureshtje të dini si vijojnë aventurat plot humor e fantazi të Vili Vonkës e Çarlit të librit "Çarli dhe Fabrika e Çokollatave"? Të mësoni për Ashensorin e Madh prej Xhami që vozit në hapësirë më mirë se një anije kozmike, me "astronautët trima" Vili Vonka e Çarli Buket?

Çmimi 1 450 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: 2254

Botuesi: Dituria

Odiseja, pershtatje per femije, Homeri

Odiseja rrëfen udhëtimin kuturisës së Odisesë nëpër detra, udhëtim që zgjati shumë vjet, por që më në fund, pas shumë provave të rrezikshme, përfundoi lumturisht dhe Odiseja mundi të kthehet në Itakë dhe të përqafojë të dashurit e vet.

Çmimi 450 Lekë
More
Ne gjendje
Përshtypjet (0)