Klasikët për fëmijët

Information

Botuesit

Autorët

I ri Ulje çmimi! Princi i vogel, Antoine De Saint-Exupery Shfaq të madhe

Princi i vogel, Antoine De Saint-Exupery

Produkt i ri

Atëherë, zgjodha një tjetër profesion dhe mësova të pilotoj aeroplanët. 

Më shumë detaje

$7.89

-20%

$9.86

Më shumë informacione

Titulli: Princi i vogël
Origjinali: Le petit prince
Gjinia: Roman
Autori: Antoine De Saint-Exupery
Shqipëroi: Elvi Sidheri
Shtëpia botuese: Pema
Viti: 2016
Fq. 97
Pesha: 0.185 kg
ISBN: 978-9951-721-19-6

Mbi librin


Atëherë, zgjodha një tjetër profesion dhe mësova të pilotoj aeroplanët. Fluturova nga pak nëpër qiejt e tërë botës, dhe në të vërtetë gjeografia më shërbeu në shumë pikëpamje. Me një vështrim mund të dalloj Kinën nga Arizona, dhe nëse ndokush, larg qoftë, humbet udhën në mes të natës, kjo njohuri mund të përbëjë një ndihmë fort të vyer.

Reviews

Write a review

Princi i vogel, Antoine De Saint-Exupery

Princi i vogel, Antoine De Saint-Exupery

Atëherë, zgjodha një tjetër profesion dhe mësova të pilotoj aeroplanët. 

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)