• Banner

David Koperfildi, Çarls Dikens

600 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: David Koperfildi

Gjinia: Roman

Autori: Çarls Dikens

Shqipëroi: Xhafer Rakipllari

Shtëpia botuese: Zambaku

Fq. 192

Pesha: 0.225 kg

ISBN: 978-99956-08-36-1

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Argeta LMG

Aventurat e Hakëlber Finit, Mark Twain

Hak Fini thotë: "Këtë libër e ka shkruar mister Mark Twain dhe ai i ka thënë sendet pak a shumë ashtu siç kanë ngjarë. Ca gjëra, është e vërtetë, i ka shtuar nga vetja, por përgjithësisht ka thënë të vërtetën". Dhe, me të vërtetë, Mark Twain kur ka shkruar këtë libër ka patur parasysh ngjarje dhe fakte nga jeta e tij personale.

Çmimi 1 100 Lekë
More
Ne gjendje
Përshtypjet (0)