• Banner

Antologjia ime 2, Foleza e fjaleve

2269

Titulli: Antologjia ime 2, Foleza e fjalëve
Origjinali: Antologjia ime 2, Foleza e fjalëve
Gjinia: Antologji për nxënësit e klasës së dytë
Autori: Vjollca Preçi
Shtëpia botuese: Ombra GVG
Viti: 2007
Fq. 72
Pesha: 0.129 kg
ISBN: 978-99927-707-9-1

250 Lekë
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Antologjia ime 2, Foleza e fjalëve
Origjinali: Antologjia ime 2, Foleza e fjalëve
Gjinia: Antologji për nxënësit e klasës së dytë
Autori: Vjollca Preçi
Shtëpia botuese: Ombra GVG
Viti: 2007
Fq. 72
Pesha: 0.129 kg
ISBN: 978-99927-707-9-1

Detajet e librit
2269
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Referenca: 2271

Botuesi: OMBRA GVG

Antologjia ime 4, Dashuri nene

Titulli: Antologjia ime 4, Dashuri nëneOrigjinali: Antologjia ime 4, Dashuri nëneGjinia: Antologji për nxënësit e klasës së katërtAutori: Vjollca PreçiShtëpia botuese: Ombra GVGViti: 2007Fq. 80Pesha: 0.124 kgISBN: 978-99927-706-6-X

Çmimi 300 Lekë
More
Ne gjendje
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Vellezerit Tafa

Rrefenja me kafshe

Në këtë vëllim janë paraqitur disa rrëfenja si: Poni, Papagalli Toto, Kotelja e trembur, Një pellg për bretkosën, Derrkucët ngacamanë, Palloi, Babagjeli, Mëzi që nuk njihte frikën, Elefanti Xhambo, Gjarpëri Kuk, Pupi dhe miqtë e tij, Bebdinozauri, Ditëlindja, Bretkosa mburravece, Ura bashkon zemrat dhe Luani i vogël.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: 2276

Botuesi: Extra

Provo veten 2, Albana Tare (Kadiu)

Teksti i ushtrimeve "Provo veten! Mua më ke pranë!" është i përdorshëm nga nxënësit e klasave të dyta të ciklit fillor dhe mundëson ushtrimin e pavarur dhe vetëvlerësimin e tyre gjatë tërë vitit shkollor. Njëherazi, ai është i vlefshëm edhe përmësuesit e klasave të para dhe prindërit për të kontrolluar hap pas hapi përparimin e nxënësve.

Çmimi 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Mami eshte semure, Jennifer Moore-Mallinos

Le të flasim hapur! Kjo seri i nxit fëmijët të zbulojnë ndjenjat e tyre dhe të flasin hapur për gjërat që ata i shqetësojnë. Edhe fëmijët shumë të vegjël kanë shqetësimet, frikërat e tyre, prandaj këta libra janë shkruar dhe janë ilustruar veçanërisht për ta.

Çmimi 550 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)