• Banner

  • I ri

Dua të bëhem një kampion futbolli, Luca de Leone, Paolo Mancini

Test, lojra dhe veprimtari.

1 200 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Dua të bëhem një kampion futbolli
Origjinali: Dua të bëhem një kampion futbolli
Gjinia: Libër me ilustrime
Autori: Luca de LeonePaolo Mancini
Shqipëroi: Agim Doksani
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2022
Fq. 92
Pesha: 0.7 kg
ISBN: 978-9928-00-504-5
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

•    Taktika dhe stërvitje
•    Rolet dhe kuriozitete
•    Rekorde dhe sekrete
•    Test, lojra dhe veprimtari

Detajet e librit
Bota Shqiptare
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001656

Botuesi: Te tjere

Perrallat me te bukura shqiptare, Kastriot Mahilaj, vol. 2

Ndërsa udhëton nëpër botën e mahnitshme të përrallave shqiptare, të bien mbi supe ylberë të beftë si shalle shumëngjyrëshe. Në motivet e tyre popullore feksin, përveç të tjerash, edhe figura homerike, danteske, shekspiriane si shenja qoftë të lashtësisë së tyre pellazgjike (pra si nga më të moçmet në botë).

Çmimi 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, shkronjat e mëdha të Alfabetit

Libri “Më mëso të shkruaj, shkronjat e mëdha të Alfabetit” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi shkronjat e mëdha të alfabetit duke përdorur këtë libër ndërveprues. 

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001613

Botuesi: Te tjere

Dielli, Hena dhe Bora, Blerim Sinani

Blerim Sinani (1968) u lind në Kumanovë nga prindër që tërë jetën e tyre ia përkushtuan arsimit dhe edukimit të gjeneratave nga rajoni i Shkupit.Shkollën fillore, gjimnazin dhe Fakultetin për sigurim – Dega Kriminalistikë, i ka mbaruar në Shkup.

Çmimi 300 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)