• Banner

Ikja e Shtergut, Ismail Kadare
  • Ikja e Shtergut, Ismail Kadare

Ikja e Shtërgut, Ismail Kadare

SKU001094
500 Lekë
Sasia
In Stock

Përshkrimi

Titulli: Ikja e Shtërgut

Gjinia: Tregime

Autori: Ismail Kadare

Shtëpia botuese: Onufri

Viti: 2003

Fq. 120

Pesha: 0.19 kg

ISBN: 99927-53-61-7

Detajet e librit
SKU001094

Të dhënat

Autori
Ismail Kadare
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Ameba, Rigel Rizaj

(0)

"Ameba" është një përmbledhje me katërmbëdhjetë tregime, në të cilët autori, në saje të narracionit, ku përzihen forma të ndryshme shkrimi, si eseistika apo edhe drama, krijon një lojë polifonike personazhesh dhe peizazhesh, që rrëfejnë historitë e tyre, që i përkasin një ndërgjegjeje universale.

Price ALL600
More
Out-of-Stock

Reference: SKU000122

Publisher: Ideart

Gjaku im i erret, Zija Cela

(0)

Title: Gjaku im i errëtOriginal: Gjaku im i errëtCategory: NovelAuthor: Zija ÇelaPublisher: IdeartYear: 2002Pgs. 72Weight: 0.101 kg.ISBN: 978-99927-797-5-6

Price ALL288
More
Out-of-Stock
chat Përshtypjet (0)